Partnerzy i Projekty

 

 

 

 

Powitanie Aktualności
Aktualności
Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 15 lipca 2021 21:57

W dniu 25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Był to rok bardzo trudny w związku z czasem pandemii Covid-19 i przez większość roku szkolnego był to okres nauczania zdalnego. Trudny okres dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Uroczystość zakończenia roku szkolnego również typowa dla czasów pandemii, ponieważ podzielona na tury. Poniżej przedstawiamy relację zdjęciową.

 
Szkoła w Wakacje.
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 22 czerwca 2021 21:12

SPORTOWOZDROWOKOLOROWO

w Szkole Podstawowej w Kociszewie

 

PROGRAM ZAJĘĆ kliknij

 
Akcja krwiodawstwa
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 22 czerwca 2021 21:05

AKCJA KRWIODAWSTWA W KOCISZEWIE

W dniu 20 czerwca 2021r odbyła się I Akcja Krwiodawstwa w Kociszewie zorganizowana przez Klub HDK PCK przy Elektrowni Bełchatów wspólnie z Parafią Kociszew, PCK w Bełchatowie i Szkołą Podstawową w Kociszewie. Krew oddało 28 krwiodawców, co dało 12370 ml tego cennego leku. W trakcie akcji prowadzony był konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Zostań bohaterem - oddaj krew” i „Pokaz udzielania pierwszej pomocy”, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy akcji i konkursu otrzymali upominki i nagrody ufundowane przez sponsorów.

Organizatorzy serdecznie dziękują Krwiodawcom, a szczególnie tym, którzy po raz pierwszy oddali cząstkę siebie innym, a dzieciom za wykonanie pięknych prac w konkursie plastycznym „Zostań bohaterem – oddaj krew”.

 

Więcej…
 
Wycieczka rowerowa
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 20 czerwca 2021 18:17

Po przerwie spowodowanej Covid-19 wznowiliśmy wycieczki rowerowe. Pierwsza odbyła się 17 czerwca do Szkółki Leśnej w Drzewocinach. Wycieczkę rowerową zorganizowali pani Monika Maślikowska-Stępień i pan Jacek Malinowski, w której wzięło udział 12 uczniów. Tak mała liczba uczestników związana była z przepisami ruchu drogowego bo chętnych było dużo więcej. Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z bezpiecznym poruszaniem się rowerem po drodze oraz z organizacją i działalnością  szkółki leśnej. Pan leśniczy Włodzimierz Wosiak oprowadził nas po szkółce i opowiedział w bardzo interesujący sposób o tym czym zajmuje się szkółka.  Po zwiedzaniu zorganizowane było ognisko z pyszną kiełbaską. Wszyscy wrócili bezpieczni i zadowoleni.

 

Więcej…
 
Wycieczka - Ojcowski Park Narodowy
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 13 czerwca 2021 20:50

W dniu 10 czerwca  2021 roku odbyła się wycieczka szkolna do Ojcowskiego Parku Narodowego, która była współfinansowana przez WFOŚiGW w Łodzi. Widzieliśmy m.in.  Zamek na Pieskowej Skale, Maczugę Herkulesa, Jaskinię Nietoperzową, Zamek w Ojcowie oraz Bramę Krakowską.

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 81

Rada Rodziców

Zamówienia Publiczne

BIP
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.