Programy i Projekty

 

 

 

 

 

Powitanie
Laboratoria Przyszłości
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 21 listopada 2022 22:50

 

Laboratorium Przyszłości w naszej szkole

STAWIAMY NA PRAKTYKĘ NIE TEORIĘ!

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.


W ramach Programu Laboratoria Przyszłości nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 30 000,00 zł. na zakup wyposażenia technicznego potrzebnego w kształtowaniu i rozwijaniu umiejętności manualnych i technicznych, umiejętności samodzielnego i krytycznego myślenia, zdolności myślenia matematycznego oraz umiejętności w zakresie nauk przyrodniczych, technologii i inżynierii, stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych, jak również pracy zespołowej, dobrej organizacji i dbania o porządek na stanowisku pracy oraz radzenia sobie w życiu codziennym.

Nowoczesny sprzęt uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli uczniom uczyć się poprzez eksperymentowanie i zdobywanie w ten sposób praktycznych umiejętności.

Opiekunem Programu jest p. Jacek Malinowski.


Ciekawe lekcje w Laboratorium

Lekcja techniki klasa 6

Lekcja techniki klasa 1

 

Rada Rodziców

Zamówienia Publiczne

BIP

Deklaracja Dostępności
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.