Programy i Projekty

 

 

 

 

 

Powitanie Akademia z okazji Święta Niepodległości
Akademia z okazji Święta Niepodległości
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 09 listopada 2023 23:00

Akademia z okazji Święta Niepodległości

11 listopada 1918 r., po 123 latach niewoli, Polska powróciła na mapę Europy jako suwerenne państwo. W związku z przypadającą w tym roku 105. rocznicą tego wydarzenia 9 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia związana z obchodami Narodowego Święta Niepodległości.

 

Spotkanie rozpoczęło się od odśpiewania hymnu narodowego w obecności pocztu sztandarowego szkoły. Następnie uczniowie klasy piątej i ósmej przypomnieli najważniejsze wydarzenia i postacie z tamtego okresu. Całość przeplatana była układem choreograficznym oraz piosenkami w wykonaniu szkolnego chórku oraz uczniów młodszych klas. Został odśpiewany również hymn naszej szkoły.

 

Akademia zakończyła się pokazem mody patriotycznej, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie szkoły.

 

Uroczystość dostarczyła całej społeczności szkolnej wrażeń estetycznych i dała możliwość zaprezentowania dumy z przynależności do narodu polskiego, okazania szacunku do wartości, o które walczyli nasi przodkowie oraz przywiązania do tradycji.

 

Dowóz

Rada Rodziców

Zamówienia Publiczne

BIP

Deklaracja Dostępności
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.