Programy i Projekty

 

 

 

 

 

Powitanie WAŻNE!!!
WAŻNE!!!
Wpisany przez Administrator   
piątek, 26 kwietnia 2024 23:00

 

Drodzy uczniowie, nauczyciele, rodzice i przyjaciele Szkoły Podstawowej w Kociszewie. Już po raz kolejny organizujemy charytatywną zbiórkę w formie aukcji, której pierwszym przedmiotem jest oryginalna piłka Adidas z podpisami piłkarzy drużyny Widzew Łódź, którą otrzymaliśmy dzięki Widzew Łódź - FC Zelów oraz klub RTS Widzew Łódź.
Nasz cel to zbiórka funduszy na wsparcie rehabilitacji Anielki- córki nauczycielki naszej szkoły, która walczy z ciężką chorobą nowotworową.
Jak piszą rodzice Anielki; „w miniony czwartek po 20 miesiącach walki Anielka ZAKOŃCZYŁA LECZENIE ONKOLOGICZNE…
Ciężka operacja, z wieloma powikłaniami.
Diagnoza guz móżdżku - medulloblastoma
4 cykle chemii indukcyjnej
30 dni naświetlań
8 pakerów chemii podtrzymującej
Liczne toczenia krwi i płytek krwi
Setki nakłuć
Rezonanse w bezruchu
Niezliczone emocje, od strachu do radości
Wiele życzliwości i wsparcia od rodzin poznanych na oddziałach
Cierpliwość, wiara i nadzieja
I dużo MIŁOŚCI
Podchodzimy do wszystkiego z dużą pokorą pamiętając o wszystkich wojownikach onkologicznych, również tych, którzy mimo ciężkiej walki założyli anielskie skrzydła...
Koniec leczenia nie jest równy z brakiem wizyt w szpitalu. Nasza Wojowniczka przechodzi pod opiekę poradni onkologicznej, audiologicznej i endokrynologicznej.
Oczywiście dalej walczymy o sprawność i samodzielność. O to, by we wrześniu mogła zasiąść w szkolnej ławce.
Przed nami dalsza rehabilitacja i jak już siły pozwolą to turnusy rehabilitacyjne.”
Dlatego też, my społeczność szkolna postanowiliśmy kolejny raz wspomóc Anielkę w walce ze skutkami choroby i w tym celu organizujemy licytację. Zdajemy sobie sprawę, że w tych czasach będzie to trudne, ale liczymy, że cała nasza społeczność szkolna po raz kolejny stanie na wysokości zadania.
Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą wspomóc naszą akcję, do licytacji piłki w komentarzach pod postem (przebijamy o minimum 10 zł), akcję koordynuje p. Jacek Malinowski. Zachęcamy do licytacji CENA WYWOŁAWCZA TO 50 ZŁ. Licytację zakończymy dnia 5 maja o godzinie 22.00. Wygrywa osoba, która zaoferuje największą kwotę. Zapraszamy do obserwowania kolejnych aukcji, które pojawią się już niebawem.

 

Rada Rodziców

Zamówienia Publiczne

BIP

Deklaracja Dostępności
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.